Зміни  до ЗНО!Я люблю  Білу Церкву!Освітній процес на період карантину!ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!Особливості організації освітнього процесуУвага! Учасники освітнього процесу!Історія України!Режим роботи закладу!

17 бер. 2020

ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

Як зробити домашнє завдання цікавим для учнів. Поради психолога.

Пробне ЗНО!

Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Чим зайняти дитину під час карантину - поради психологів

Увага!!! Дистанційне навчання!

З 16 березня о 9.30 на телеканалі "Київ" розпочинається трансляція відеоуроків (щодня)
13 бер. 2020

Весняний подарунок від 11-Б

В нашій школі свято відбулося особливо весело та радісно. Святковий концерт для шановних жінок школи присвятили учні 11-Б класу(класний керівник Злочевська Н.О.).
13 бер. 2020

ШЕВЧЕНКОВА СВІТЛИЦЯ

Господарям світлиці вдалося не тільки познайомити відвідувачів з життєвим і творчим шляхом Т.Г.Шевченка, а й створити емоційно-позитивний мікроклімат...
12 бер. 2020

Наші призери!

.. у міській дитячій бібліотеці (м.в Леваневського) відбувся конкурс читців-декламаторів «Тараса думки будуть жить у віки» до дня народження Т.Г.Шевченка.
11 бер. 2020

Вітаємо вчителя географії СОВЕНКО ВІРУ ВІТАЛІЇВНУ з перемогою у ХІХ обласому огляді робіт учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю" (ІІІ місце)
11 бер. 2020

Всеукранська інтернет-олімпіада "На Урок"

Цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань для вчителя.
10 бер. 2020

ТИЖДЕНЬ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

Бібліотекарі школи долучилися до вшанування пам'яті великого Кобзаря

13 вер. 2020
Зміни до ЗНО!
У 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни стосуються предметів українська мова та література, математика та кількості і можливості щодо вибору предметів на ЗНО
12 вер. 2020
Я люблю Білу Церкву!
Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020
Освітній процес на період карантину!
Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.