Міжнародний день рідної мови

24 лют. 2021
Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають 21 рік поспіль. Мова - це історія народу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Міжнародний день рідної мови

З цієї нагоди в нашій школі було організовано ряд заходів. .Класними керівниками 1 – 11 класів були проведені виховні години «Рідна мова – духовна скарбниця народу». Бібліотекарі школи організовали виставку «Мова - душа народу». Вчителі української мови та літератури провели мовний фотоквест «Найрозумніші мовознавці». Переможцями фотоквесту стали учениці 8-В класу: Рощина Ліза, Молодика Віолетта, Осадча Ліля, Корчевна Світлана.

Прес-центр

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2; background: transparent }