Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

22 лют. 2021
Щорічно ми вшановуємо пам` ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи сьогодення, Європейське майбутнє України.

Вшанування  пам`яті  Героїв  Небесної Сотні

Щорічно ми вшановуємо пам` ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності,  тих,  хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював  права та свободи сьогодення, Європейське майбутнє України. Майдан став символом свободи. «Небесною Сотнею» називають  загиблих учасників Революції Гідності.  Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної  відваги ,самовідданості. Саме на 20 лютого припадає розстріл Героїв Небесної Сотні. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримали поранення близько 50-ти осіб. Серед поранених був і наш земляк ,  герой Майдану,  Дячук Віталій,  який є свідком історичних подій на Майдані . В цьому році вчителі історії організували онлай-зустріч  Віталія Дячука  з восьмикласниками.

Класними  керівниками 1-11 класів були проведені виховні години: « Герої не вмирають», «Вічна пам `ять Героям Небесної Сотні».  Класний керівник 6-Г класу Митрофанова О.Л.  провела годину спілкування на тему  «Гортаючи сторінки новітньої історії». Класний керівник 7-В класу  Юрченко Н.М.  провела виховний захід патріотичного виховання «Пам`яті Небесної Сотні». Для  учнів 1-11 класів  бібліотекарі школи  Домилівська О.О. та Кравченко В.І. організували виставку художньої літератури «Все пам` ятаємо…досі болить…».  Також цікавим  був  онлайн-захід ( на дистанційній (оновленій)  платформі КЛАС)  буктрейлер до  книги Т.Пакалюк «Янгол з Небесної Сотні» (Домилівська О.О.та Кравченко В.І.).

Герої не вмирають, поки живе пам`ять про них !