«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

22 січ. 2021
Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітають усіх з Днем Соборності України! 22 січня 1919 року проголошення Соборності УНР і ЗУНР стало історичним фактом об`єднання українських земель в єдину державу.

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітають  усіх з Днем Соборності України!

22 січня 1919 року проголошення Соборності УНР і ЗУНР стало історичним фактом об`єднання українських земель в єдину державу. Акт злуки увінчав прагнення українців жити в єдиній країні. Соборна Україна  означає  згуртованість усіх громадян!

Територіальна цілісність України скріплена кров` ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо усвідомлювати,що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти великої мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Відродження Батьківщини – це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови.

Зі  святом  Сорборності, Україно !