Революція Гідності – погляд у майбутнє

20 лист. 2020
21 листопада ми відмічаємо сьому річницю Дня Гідності та Свободи – початку доленосних для українців подій : Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Революція Гідності – погляд у майбутнє

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли наш народ продемонстрував свою

відданість свободі, свою гідність, заплативши однак за такі цінності найвищу ціну – життя.

Ми схиляємо низько голови перед пам` ятью людей різного віку, яких було вбито у мирний

цивілізований час ХХІ століття. І наш обов`язок- зберегти пам` ять про героїв цих історичних подій.

В нашій школі БЗШ № 17 учні 6 – 11 класів взяли участь у відеомарафоні до Дня Гідності і

Свободи «Я гідний того,щоб мене почули!»