16 черв. 2020
Дорогі наші девятикласники! Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову загальну середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками....

Дорогі наші девятикласники!!!

Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками БЗШ №17, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Памятайте, двері школи для вас завжди відкриті!
Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі!
Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях.
Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів. До зустрічі у вересні!

З повагою і любовю ваш педагогічний колектив.