1 черв. 2020
29 травня 2020 року відбувся онлайн-конкурс «Топографія» для роїв – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Дистанційний формат проведення «Джури» був, безперечно, новим і незвичним, проте результати білоцерківських шкіл серед інших закладів Київщини одні з найкращих!!!

29 травня 2020 року відбувся онлайн-конкурс «Топографія» для роїв – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)Дистанційний формат проведення «Джури» був, безперечно, новим і незвичним, проте результати білоцерківських шкіл серед інших закладів Київщини одні з найкращих!!!

Серед найкращих у старшій групі учні нашої школи -  рій "Громовиця" (Клочко Іван, Саражинський Богдан, Руденко Альбіна) та керівник Совенко В.В. , які посіли призове  ІІ місце.

Ми пишаємось вами і знаємо, що ви у нас найкращі!!!!!