Дякуємо лікарям!!!

24 трав. 2020
Лідери учнівського самоврядування БЗШ №17 звертаються із словами вдячності до лікарів нашого міста, які під час карантину, виконуючи свій професійний обовязок, боряться за наше здоровя ризикуюючи своїм життям...

ПОСВЯТА  ЛІКАРЯМ  Лідери учнівського самоврядування БЗШ №17 звертаються із словами вдячності до лікарів нашого міста, які під час карантину, виконуючи свій професійний обовязок, боряться за наше здоровя, ризикуюючи своїм життям.
Людина справжнього покликання, яка має особливий стиль роботи, для якої властиві порядність, цілеспрямованість, вимогливість, принциповість, життєва мудрість, а найбільше — милосердя, любов до людей — це людина-особистість, це лікар нашого міста. Коли людина працює за покликанням, дійсно, за справжнім велінням душі, то це стає відомо усім — і тим, з ким вона працює, і тим, хто з нею поруч за життєвих обставин, і кому вона за своєю професією вселяє радість буття.

Діагноз поставлено — лікар за велінням серця. Адже життя людині дається для того, щоб своєю працею творити добро на землі. Немає такої міри чи, навіть, нагороди, щоб виміряти величину тепла, турботи, інтелігентності, допомогти людині в біді. Так, лікар від Бога, щоденно сповідуючи відповідальність за доручену справу, здійснює справжній подвиг. Цей подвиг — не для показу, пафосу, а лише заради справи.
 З уст лікарів линуть слова-зцілення як слова коштовності, що тобі допомагають. Створюється така ситуація, в якій пацієнт разом із лікарем долають свої труднощі. Важливо при цьому, що не другорядну роль приділяють рідним, і вони стають активними учасниками лікувального процесу. А для людей похилого віку (у більшості з 80 і після 80 років), це, як воскреснути з попелу птахою Фенікс. Доходиш висновку, що у таких лікарів ніколи не стомлюється серце від спілкування з тими, хто довіряє своє здоров’я. Воістину мудрий вислів: «Заговори зі мною, щоб я побачив тебе».
Шановні медичні працівники! Прийміть у своє серце у зорепаді мільйонів посмішок щирі вітання-побажання та подяку.  Нехай і подальші роки будуть щедрими на здоров’я, благополуччя, людське щастя, а людська вдячність сиплеться на Вас, як з неба сніг. Завжди нехай вирують почуття високі за нестримне бажання служити обраній справ