Родинне щастя 5-В класу!

15 трав. 2020
"З родини йде життя людини”, - говорить народна мудрість. В родині, сім'ї людина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім'ї вона навчається любові та добра, шанувати свій рід, свою землю, берегти пам'ять свого роду. Учні 5-В класу зібрали матеріал та оформили фото-презентацію про родину 5-В класу. Ось таке воно, маленьке родинне щастя - часточка великої української родини. Ми горді, що маємо таке щастя!!! Збережемо його і прославимо!

"З родини йде життя людини”, - говорить народна мудрість. В родині, сім'ї людина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім'ї вона навчається любові та добра, шанувати свій рід, свою землю, берегти пам'ять свого роду. Учні 5-В класу зібрали матеріал та оформили фото-презентацію про родину 5-В класу. Ось таке воно,  маленьке родинне щастя - часточка  великої української родини. Ми горді, що маємо таке щастя!!! Збережемо його і прославимо!

Ми вітаємо всі українські родини, бажаємо їм миру, добра, любові і щастя, не меншого, ніж у нас......