Весняний подарунок від 11-Б

13 бер. 2020
В нашій школі свято відбулося особливо весело та радісно. Святковий концерт для шановних жінок школи присвятили учні 11-Б класу(класний керівник Злочевська Н.О.).

Прийшла весна, а з нею прийшли свята. І сьогодні людство святкує Міжнародний Жіночий день. Традиційно 8 березня стало святом весни, любові, краси  та надії -  всього того, що уособлює в собі жінка.

В святковом залі лунала музика, співи, танці, гумор, з вітальними словами звернулися 11-класники до своїх  жінок-вчителів.  Адже самі вони беруть на себе найголовніший, найвідповідальніший тягар – виховання та становлення майбутнього покоління. «Важка повсякдення турбота  і невтомна праця.Ваша любов благословляє нас у дорогу життя. Здоровя і щастя вам, наші любі! Низький уклін!» -  говорили цьогоріч випускники 11-Б.