Карантин!!!

24 квіт. 2020
З 13.03.2020 до 24.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"

З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Наказ по школі №13 від 13.03.2020 по 03.04.2020

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 17

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

12.03.2020                                                                                                                                                   № 13

Біла Церква

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти усіх типів та форм власності та на виконання рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11.03.2020 року № 152 «Про першочергові заходи запобігання поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) в місті Біла Церква», наказу управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради від 12.03.2020 р. № 53 «Про тимчасое призупинення освітнього процесу», з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19) серед вихованців, учнів та педагогічних працівників закладів освіти м. Білої Церкви

НАКАЗУЮ:

1. З 13.03.2020 року по 03.04.2020 року призупинити освітній процес у 1-11 класах школи.   2. Класним керівникам та вчителям початкових класів до 13.03.2020 року:

2.1. забезпечити інформування батьків вихованців та учнів 1-11 класів про тимчасове      призупинення освітнього процесу;

2.2. провести бесіди з учнями й батьками щодо правил поведінки, збереження життя і здоров’я дітей під час вимушеного призупинення навчальних занять.

3.Медичний сестрі школи Коваленко Н.А. організувати вхідний контроль за станом здоров’я     працівників закладу.

4. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Бєлаш О.П., Новохацькій Л.В.,    Черниш О.М. організувати роботу педагогічних працівників у період з 13.03.2020 по 03.04.2020 року щодо покращення навчально-матеріальної бази кабінетів, класних кімнат і підвищення методичного рівня, забезпечити проведення методичних заходів у формах вебінарів та онлайн спілкування.

5. Заступнику директора з господарчої роботи Задержинській Н.І.:

5.1. забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних умов (провітрювання, вологе прибирання з використанням спеціальних засобів тощо);

5.2. забезпечити посилені заходи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання техніки безпеки та необхідного температурного режиму;

5.3. обмежити доступ сторонніх осіб до приміщень школи.

6. Вчителям початкових класів та вчителям-предметів:

6.1.розробити заходи щодо проведення навчальних занять за дистанційною формою для учнів 1-4 класів за допомогою E-mail та вайбер спільнот, 5-11 класів через відповідні розділи сайту школи.

6.2 забезпечити виконання освітньої програми за допомогою дистанційних технологій та ущільнення навчального матеріалу.

6.3. організувати участь учнів 11 класів у щотижневих вебінарах з підготовки до складання ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України, біології, хімії, фізики, географії, англійської мови тощо.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи                                          Борис ГРУШНИК

Виконавець:                                                 Завізовано:                                          Надіслано:

Бєлаш О.                                                  Грушник Б.                                                 до справи

З наказом ознайомлені:                                                             Черниш О.М.

Бєлаш О.П.

Новохацька Л.В.