ШЕВЧЕНКОВА СВІТЛИЦЯ

13 бер. 2020
Господарям світлиці вдалося не тільки познайомити відвідувачів з життєвим і творчим шляхом Т.Г.Шевченка, а й створити емоційно-позитивний мікроклімат...

206 років тому українська земля народила Людину, якій судилося стати совістю нації, народила Поета, котрий, попри всі випробування, гордо ніс Місію Будителя народної свідомості, народила Патріота, якому боліла душа за Україну і який вірив у те, що настане година, коли українці по-справжньому будуть вільними.
10 березня кабінет української мови й літератури перетворився на Шевченкову світлицю. Її господарями стали учитель української мови та літератури Юрченко Н.М. та учні 9-Б класу Бойчук Ліза, Гаврилюк Наталя, Нестеренко Таня, Ільченко Віра, Черненко Таня, Чернух Анастасія та Ткаченко Ілля. Вони упродовж усього дня гостинно зустрічали відвідувачів світлиці -  учнів 5-Б, 6-А,В, 7-Б,Г, 9-А,Б,В, 10-А класів.
Організаторам вдалося не тільки познайомити гостей з життєвим і творчим шляхом Т.Г.Шевченка, а й створити емоційно-позитивний мікроклімат у світлиці. Учні слухали, затамувавши подах, поетичні твори Кобзаря, переглядали відео про нього, брали активну участь у вікторині-квесті, яка  проводилася у форматі телевізійної гри “Найрозумніший”.
Високу читацьку майстерність показали Ільченко Віра, Бойчук Ліза та неодноразовий переможець міських конкурсів декламаторів поетичних творів Чернух Анастасія.
Присутні у світлиці відчували себе однією родиною, об’єднаною рідним Словом Тараса.