З нагоди Дня народження!

26 лют. 2020
З нагоди Дня народження видатної письменниці Лесі Українки 25.02.2020 року в школі була проведена тематична виставка газет та плакатів, яку підготувала учитель початкових класів Савицька Л.В. разом з учнями та батьками

З нагоди Дня народження видатної письменниці  Лесі Українки 25.02.2020 року в школі  була проведена тематична виставка газет та плакатів, яку підготувала учитель початкових класів Савицька Л.В.  разом з своїми учнями та батьками.  Діти та батьки творчо підійшли до виконання поставленого завдання. Крім газет та плакатів діти декламували твори Лесі українки. А учениця 7-Г класу Осадча Лілія була учасником міського конкурсу читців-декламаторів творів Лесі Українки з поезією "Уста говорять...."