Пам′яті Героїв Небесної Сотні!

21 лют. 2020
Протягом тижня в школі були проведені різні тематичних заходи, присвячені пам′яті Героїв Небесної Сотні, підготовлені учителями історії Дячук Л.М., Комайгородською Т.В., бібліотекарем школи Домилівською О.О.

В школі БЗШ №17 були проведені різні форми тематичних заходів,  присвячених пам′яті Героїв Небесної Сотні.

Учитель історії Дячук Л.М. підготувала  і провела захід «Реквієм:  Герої  не вмирають!»  для учнів 7-8 класів. В актовому залі зібрались учнівський та педагогічний колектив, щоб вшанувати пам'ять героїв. Діти декламували вірші, знайомили присутніх з унікальними історичними довідками про Майдан . Цікавою для всіх була мультимедійна презентація «Герої не вмирають!»

Учитель історії Комайгородська Т.В. разом з учнями школи підготувала та провела Всесвітню тиху акцію «Ангели пам′яті».

Учні 9-10 класів займалися пошуковою роботою про Героїв Майдану для створення книги «Ангели Майдану – обірвані долі».

Бібліотекарі школи розмістили на стенді тематичну композицію «Небесна Сотня».

Класними керівниками 5-6 класів були проведені виховні години, хвилини пам′яті Героїв Майдану.

На шкільній лінійці учні школи вшанували загиблих народних Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Пам'ять про них житиме в серцях поколінь!

Заходи присвячені пмяті Героїв Небесної Сотні