Поетичні перлинки

22 лист. 2019
Всі учасники були нагороджені грамотами. Переможцем стала учениця нашої школи (БЗШ №17) Кобринець Ангеліна.

Поетичні перлинки

21 листопада  в будинку творчості «Соняшник» відбувся міський конкурс самодіяльних поетів

« До України серце прихилю». Організатори конкурсу Гутнік В.Д та Цимбал Т.Д  привітали учасників різних вікових груп, які щиро ділились своїм талантом – талантом душі та творчого натхнення.

В конкурсі взяли участь учні нашої школи (БЗШ№17): Мазур Максим – учень 5-В класу (вірш «Моя мила Україна»), Кобринець Ангеліна – учениця 5-В класу (вірші «Батьківщина», «Мій рідний край»), Козак Афіна – учениця 7-В класу (вірш «Мої думки»). Всі учасники були нагороджені грамотами. Переможцем стала Кобринець Ангеліна.

Ведучою конкурсу була учениця 9-Б класу Чернух Анастасія.

Всім учасникам бажаємо поетичного натхнення!