Танцювальний марафон

8 лист. 2019
8 листопада 2019 року в нашій школі (БЗШ№17) відбувся «Танцювальний марафон», який ми присвятили дню танців.

8 листопада  2019 року в нашій школі (БЗШ№17) відбувся «Танцювальний марафон», який ми присвятили дню танців.

У танці сила, радість, щастя, життя, краса, натхнення, світлі почуття.

Ми теж красу покликані творити, бо танець для нас – це життя.

Танець – це мова тіла, мова душі. Не треба слів, щоб зрозуміти про що танцюють двоє.

Рухи та емоції показують значно більше, ніж ми чуємо, значно більше, чим звикли зрозуміти .

Як і в танцях, так і в житті з’являються нові ідеї, плани, а також щось нове, після чого хочеться реалізувати .

Ось так, організатору Григор Єлизаветі, учениці 7-А класу, захотілося провести танцювальний марафон в нашій школі.

Ведучі  Карташов Владислав -  9-А та Григор Єлизавета - 7-А провели « Танцювальний марафон».

Вони спільними зусиллями створювали приємну атмосферу в залі та дарували хороший настрій нашим гостям, а також ознайомили гостей з танцювальною культурою, яка захоплювала та підкоряла цілі покоління людей своїми дивовижними вміннями, рухами.

Хочу відзначити, що на танцювальному вечері був, як перлина, наш танцювальний колектив «Смайл».

Вони дарували нам чудові «флешмоби», які постійно надихали нас творити дива.  Друзі колектива «Смайл» - це учні 4-А, 2-А класів:

Григор Данило, Григор Діана, Дурдука Аня, Бойчук Віка, Гаврилюк Злата, Настевич Марія, Мітлицька Анастасія, Пустовіт Дарина, Сокол Маргарита, Ригорович Аня.

Також неможливо не відзначити наших надзвичайно чудових, талановитих «експертів» - це Старецька Анастасія та Котирло Каріна. Надзвичайно великий обсяг роботи їм потрібно було виконати, а саме головне – оцінити конкурсантів і нагородити.

Пари – учасники марафону: пара №1 Гриненко Тарас та Маруніч Анжела, виконали «Вальс» - 7-А,

пара №2 Бойчук Віка та  Настевич Марія виконали «рок-н-рол» - 4-А, пара №3 Зикова Аріна та Зарицький Нікіта виконали «Ламбаду» – 8-Б, пара №4 Григор Даня, Пустовіт Дарина та Ригорович Аня – виконали «Лезгінку»  - 4-А, пара №5 Степаненко Максим та Кириленко Таня 7-Б виконали «Гопак», пара №6 Біліченко Саша, Возна Віка 4-Г виконали «Хіп-хоп».

Всі діти із завданнями марафону справились добре. Кожна пара конкурсантів була нагороджена подякою, а пара переможців – це пара за номером п’ять була нагороджена медаллю «Найкраща танцювальна пара» і, звісно, виконали свій танок на біс після нагородження.

До зустрічі на молодіжних танцювальних марафонах нашої школи №17.