Наш чемпіон!

12 лист. 2019
Учень 10-А класу САРАЖИНСЬКИЙ БОГДАН став переможцем у сорок восьмому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів" в номінації "Учні до 18-ти років" з результатом 59,3 правильних відповідей та нагороджений грамотою Чемпіона, а також нагороджений дипломом за одну з кращих робіт (шосте місце) у сорок девятому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів"

Учень 10-А класу САРАЖИНСЬКИЙ  БОГДАН став переможцем у сорок восьмому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів" в номінації "Учні до 18-ти років" з результатом 59,3 правильних відповідей та нагороджений грамотою Чемпіона, а також нагороджений дипломом за одну з кращих робіт (шосте місце) у сорок девятому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів"