Молитва за дітей-сиріт

7 лист. 2019
Всі разом створили коло і діти випустили в небо свої кульки із записками-бажаннями до Небесного Творця.

06.11.2019 року в театрі ім. Саксаганського відбувся молитовно-благодійний захід "Молитва за дітей-сиріт".

Організатори цього заходу створили для дітей міста та району атмосферу Добра та Любові.

Перед присутніми виступили керівники міста та представники різних релігійних організацій

зі словами підтримки та бережного ставлення до дітей - сиріт.

Актори театру своєю акторською майстерністю зіграли музичну виставу "Бременські музиканти".

Дітям вручали різнокольорові кульки , великі пакети солодощів та яскраві книги.

У міському парку ім. Т.Г. Шевченка відбулась фотосесія. Присутні створили коло і діти випустили  в небо свої кульки

із записками-бажаннями до Небесного Творця.

В молитовно-благодійному заході брали участь учні нашої школи:

Анісімов Матвій(3-В), Фелтін Марія (1-Г), Афанасьєв Антон (5-В), Афанасьєва Вероніка (6-В),

Кузнєцов Андрій (7-Б), Пантюшенко Арсеній (7-В), Педан Вікторія(7-В), Лисенко Сергій (9-А).

Це свято залишить яскравий слід у душах дітей!