Тиждень анлгійської мови

15 груд. 2016
З 5 по 9 грудня 2016 року, у БЗШ № 17, був успішно проведений тиждень англійської мови.

Значну уваги приділили Шекспіру і його творчості учні 6,7,8 класів на чолі з учителем англійської мови Трушківською О.А. Були проведені віртуальні подорожі у Стретфорд-на-Ейвоні за допомогою відеофільмів та мультимедійних презентації. В рамках тижня відбувся конкурс на найкраще виконання сонету Шекспіра, у якому брали участь учні всіх класів, за власним бажанням.

Паралель 6-х класів, разом зі своїм учителем Волошиною М.А., увесь тиждень займалися захистом проектних робіт по темі «Професії». Учні підготували чудові проекти і дуже яскраво їх презентували.

Молодші класи, беручи приклад із старшокласників, також навчалися презентувати свою творчість. Учні 3-Г і у 3-А класах разом зі своїм учителем, Руденко Т.О., створювали проекти на теми «Мій клас» і «Моє сімейне дерево». Усі учні підготували креативні роботи і розповіді. Несміливо, але гарно представляли їх на загал, робили свої перші кроки у такому виді роботи.

Тиждень англійської мови захопив учнів й учителів усієї школи та приніс багато позитивних емоції і актуальних знань.