"45 чарівних слів"

4 лист. 2016
Оголошено результати творчого конкурсу "45 чарівних слів" організованого редакцією журналу "Початкова школа"

Учні початкових класів нашої школи взяли участь у творчому конкурсі "45 чарівних слів", який у 2015/2016 н.р. проводила редакція журналу "Початкова школа". Загалом конкурс не мав би такої популярності, якби не активний інтерес до нього вчителів початкової школи.  Усі твори наших учнів були надркуковані в журналі "Початкова школа" №6 за 2016 рік. Твори двох учнів стали переможцями у номінаціях  "Родина, рід, родовід" та "Бувальщина": Ілля Харьков (учитель Балас Н.Л.), Верніка Баранівська (учитель Цегельна С.Б,). Кожного вчителя і кожного учня було нагороджено "Дипломом учителю" та  "Дипломом учню".