Конкурс «Новорічна композиція»

22 лист. 2021
Кожного року в БЗШ № 17 проходить шкільний конкурс «Новорічна композиція». Цьогорічна шкільна експозиція учнівських робіт переносить нас у чарівний світ казки. Ці роботи створюють неповторний настрій у передчутті чудового, казкового Нового року, який принесе радість, здоров`я і затишок у кожні домівки.

Конкурс «Новорічна композиція»

Кожного року в  БЗШ № 17  проходить  шкільний конкурс «Новорічна композиція». Цьогорічна шкільна експозиція учнівських робіт переносить нас у чарівний світ казки.  Ці роботи створюють неповторний настрій  у передчутті чудового, казкового Нового року, який  принесе радість,    здоров`я  і  затишок у кожні домівки. Школярі вміло застосували народні та сучасні традиції виготовлення новорічних композицій, адже дитяча фантазія – безмежна. Цікаві та оригінальні роботи новорічної тематики виготовлені з природних та штучних матеріалів: з гілок, квітів, новорічних іграшок, ягід, бус, стрічок…  Роботи були представлені у різних номінаціях: «Новорічна  картина чи колаж», « Сюжетна композиція», «Новорічний подарунок», «Новорічний вінок», «Новорічний букет», «Новорічна композиція». Учнівські роботи були направлені на міський етап конкурсу:

«Прийшли до нас знову години казкові!» (номінація «Новорічна картина чи колаж») Новохацька Валерія (3-Г) ;

«Я – веселий сніговик! Їду Вас вітати!» (номінація « Сюжетна композиція») Новохацька Валерія(3-Г)

«Новорічні санчата» (номінація «Новорічний подарунок») Людвенко Поліна (3-Г);

« З Новим роком !»   (номінація «Новорічний вінок»)  Богдан Єлизавета (3-Г);

«Новорічний букет»  (номінація «Новорічний букет»)  Борщ Максим (6-Г);

«Ялинка»  (номінація   «Новорічна композиція») Бобраніцька Аліна (3-Г), Мандрика Світлана (3-Г)