«Монетки дітям»

29 вер. 2021
З 01 по 30 вересня 2021 року учні нашої школи (БЗШ № 17) долучились до акції «Таблеточка», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

«Монетки  дітям»

З  01  по 30 вересня 2021 року  учні  нашої школи  (БЗШ № 17)  долучились до акції «Таблеточка», аби у простий та веселий  спосіб зібрати  монети та перетворити їх  на потужну  допомогу для  сотень дітей,  що борються  з  раком.   Подолати  цю страшну хворобу  можна  лише разом,  підставивши плече  допомоги  родинам  онкохворих дітей.   Монети номіналом 25 копійок  вийшли  з  обігу  майже  рік  тому,  але у багатьох  з нас вони лежали без діла.   А кожна така монета,  кожні 25  копійок  -  це крок назустріч здоровому  дитинству для сотень онкохворих   дітей.  Класні колективи нашої школи  зібрали  14 кг 400 г  монет.   Через банк «Аваль» переслали зібрані кошти на рахунок фонду  «Таблеточка» на суму  1400 гривень .  Дякуєм  учням  1 – 9 класів за небайдужість та активну  участь  в  акції «Монетки  дітям».

Прес-центр                                               9-В клас