НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК

21 вер. 2021
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.

НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОК

Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу,  його участі в загальношкільній діяльності. Саме він сприяє згуртованню учнівського колективу, формує соціальну і творчу активність учнів,  сприяє розвитку естетичного смаку в учнів. Учасниками огляду – конкурсу класних куточків є класні колективи 1-11 класів. Огляд класних кабінетів відбувся  16 вересня комісією з перевірки класних куточків       Мельник А., Ліченко Д., Ходаківською В. (10 кл.)

За підсумками огляду класних куточків виявлені переможці,що набрали найбільшу кількість балів: 2-А, 2-В, 3-Б, 8-А, 11-Б, 9-А.