Міський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»

15 вер. 2021

Міський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»

14 вересня 2021 року в бібліотеці №10 відбувся декламаторський конкурс «Рідний край, я тобою живу!» В конкурсі взяли участь учні нашої школи (БЗШ № 17 ) Смоленко Іван 2-А клас (вчитель Арендарчук Марія Віталіївна) та Варламова Евеліна 6-В клас (вчитель Міщенко Наталія Олександрівна). В номінації конкурсу «Художнє слово» Варламова Евеліна декламувала вірш А.Кульчицького «Біла Церква»,Смоленко Іван – вірш М.Вінграновського «Грім». За підсумками конкурсу журі оцінило виступ конкурсанта Смоленка Івана та визначило ІІ місце за майстерність та артистизм виконання.Всі учасники конкурсу були нагороджені призами та солодощами.

Вітаємо !