Спорт - запорука здорової нації

15 вер. 2021

Спорт - запорука здорової нації

В нашій школі ( БЗШ № 17) фізкультура і спорт у великій пошані. Заняття в спортивних гуртках і секціях, змагання між класами та участь наших спортсменів у міських змаганнях є невід’ємною частиною шкільного життя. Існує в нас традиція проводити на початку вересня справжнє спортивне свято – День фізкультурника. Метою цього заходу є виховання любові до фізкультури і спорту, зміцнення здоров’я, формування колективу шкільної родини. До свята фізкультурника вчителі: Кутовий Я.Р., Бевз Л.К., Пилипенко В.П. - підготували тиждень «Олімпійського уроку- 2021» , залучивши до Олімпійського руху 5 – 11 класи, працювали за програмою:

07/09 - першість школи з футболу (9-11 кл.)

08/09 - прикладна фізична підготовка (9-11 кл.)

09/09 - елементи рукопашного бою (5-8 кл.)

Школярі з радістю взяли участь у святі, щоб показати свої фізичні можливості, позмагатись в різних спортивних конкурсах, набратись сил та здоров` я, поспілкуватись з друзями.

Сьогодні популярність спорту актуальна. Адже спорт, це не тільки дисципліна, здоров` я, елемент культури – це саме життя, рух вперед!