Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

20 трав. 2021

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

20 травня український народ традиційно відзначає чудове свято-День вишиванки. Це свято закликає нас берегти споконвічні народні традиції та звичаї українського народу. Історія народної вишиванки в Україні сягає своїм корінням у глибину віків. Народна вишиванка – це мистецтво, яке постійно розвивається, величезне багатство, створене протягом віків тисячами народних майстринь. І наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням !

Учні нашої школи та педагогічний колектив щорічно шанують День вишиванки. Як завжди всі піднесені та усміхнені, адже в цьому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

З святом, дорогі друзі !

Матеріали підготували: