Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл»)

7 трав. 2021
07 травня 2021 року в нашому місті відбувся І міський етап військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»), в якому взяв активну участь рій «Громовиця» БЗШ № 17 . До конкурсних змагань команда готувалась заздалегідь згідно Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура» («Сокіл»).

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл»)

2021

07 травня 2021 року в нашому місті відбувся І  міський етап військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»), в  якому взяв  активну участь  рій «Громовиця»  БЗШ № 17 . До конкурсних змагань команда готувалась заздалегідь згідно Положення про  Всеукраїнську дитячо-юнацьку  військово-патріотичну гру «Джура» («Сокіл»).

В  урочистій формі команда «Громовиця» розпочала свято. Було проведено «Шикування» і ройовий Костенко Марія звітувала директору школи  Грушнику Б.В.  про готовність  команди до конкурсу.

Змагання було розпочато о 10 -00  в  онлайні з  дотриманням санітарних норм за етапами:  «Відун», «Тактична медицина», «Військова  топографія», «Саперна підготовка».

Рій «Громовиця» у складі:   ройовий -Костенко Марія (10-Б), хорунжий Дрозденко Владислав (10-Б), Нестеренко Тетяна ( 10-Б),  Загора Ілля              (10-Б),   Лінчевський Назар  (8-Б),  Харьков Ілля (8-Б), Ярмоленко Марина     (10-Б),  Костюченко Валерія (10-Б) з честю пройшов всі етапи конкурсу.

Тож  побажаємо їм  успіхів  та гарних результатів !

Прес-центр                                         А.Ткаченко

Оголошення

За результатами онлайн-фіналу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «ДЖУРА»)

(07 травня 2021 року) команда рою «Громовиця» нашої школи отримала 42 бали і посіла 5-те місце

серед шкіл  учасників змагань.

Вітаємо !

Прес - центр

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2; background: transparent }