Любов та вдячність захисникам України !

22 квіт. 2021

Любов та вдячність захисникам України !

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри та безнадією. Мабуть, тому в ці весняні дні більшості людей хочеться бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного. Світлий Великдень –найбільше християнське свято, яке об'єднало навколо себе небайдужих і чистих серцем школярів, їх батьків, вчителів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, які долучилися до благодійної акції « Великодній кошик добра воїнам ООС (АТО)».

Стало традицією кожного року проводити благородну акцію. Так і в цьому році цей захід проходив з ініціативи лідерів учнівського самоврядування нашої школи. Було зібрано та передано на передову продуктові набори, дитячі листи, малюнки, вітаьні листівки.

Ми щиро хочемо, щоб бійці, які охороняють наші кордони, відчули тепло, світлу радість і Божу благодать величного Воскресіння Христового!

Ми дякуємо за мир і спокій нашим дорогим захисникам!

Цього разу відповідальними за доставку продуктів були учні 9-В класу: Костянтин Паламарчук та Семен Сингаєвський, за що окрема подяка хлопцям та класному керівнику Слакві О.М.

Ткаченко Аліна