Збережемо ресурси планети !"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"Підготовка до ІІІ етапу змаганьШевченківські дні у ліцеї Пам’ять про нього житиме вічноВІТАЄМО!ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКАСпортивне свято!

ЗНО - 2020

Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020

Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану

ЗНО - 2020

Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"

ІІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020

Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!
5 лют. 2020

Вітаємо призерів міського етапу обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" ученицю 5-В класу КОБРИНЕЦЬ АНГЕЛІНУ (ІІ), учня 5-Г класу ЗЛОЧЕВСЬКОГО БОГДАНА (ІІІ), учня 7-Г класу АРТІМОНОВА СВЯТОСЛАВА (ІІІ) та їхніх керівників ПОЛІЩУК Т,М,, ДЕНИСЮК Н.В., СОВЕНКО В.В.
4 лют. 2020

Вітаємо ученицю 9-Б класу Чернух Анастасію з перемогою (ІІІ місце) у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса "Незламний лицар правди і свободи" та її керівника Юрченко Н.М.
22 січ. 2020

День Соборності України

День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в об’єднанні українських земель.
20 січ. 2020

Зимовий бал

Старанно готувались, адже це не просто бал, а бал лідерів учнівського самоврядування.
10 січ. 2020

Солодкі подарунки

Майстер-клас по розпису пряників.

ІІІ етап ВСУО

4 лют. 2020

22 січ. 2020

День Соборності України

20 січ. 2020

Зимовий бал

10 січ. 2020

Солодкі подарунки

Майстер-клас по розпису пряників.

28 бер. 2024
Збережемо ресурси планети !
Збережемо ресурси планети ! Впродовж березня 2024 року в ліцеї № 17 була проведена інформаційна кампанія щодо збереження енергетичних та водних ресурсів планети. По закінченню був оголошений конкурс малюнків учнів 5-6-х класів з таких напрямків: «Вода- безцінний дар природи», «Вода-колиска життя», Вода-чарівниця життя», «Ми за чисту енергію!» «Енергозберігання – це наше майбутнє!» «Економ електроенергію!», «Вода і організм», «Одна капля рятує світ!», «Бережіть воду!», «Електрику зберігай, про Україну, друже, дбай!»
23 бер. 2024
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала" Під таким гаслом 22 березня відбулась міська благодійна акція "Дитячий фронт", у якому взяли участь учні 1-11-х класів, учителі, батьківська спільнота нашого ліцею-гімназії № 17. Для дітей Запоріжжя і довколишніх прифронтових сіл наші волонтери зібрали іграшки, книги, канцтовари, одяг, смаколики, розмальовки, щоб підтримати діток у такий нелегкий для країни час.
20 бер. 2024
Підготовка до ІІІ етапу змагань
Команда нашого ліцею № 17 "Невгамовні дівчата" активно готується до ІІІ етапу змагань з черліденгу в межах Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Наші черлідерки наполегливо і сумлінно тренуються, удосконалюють свою майстерність, щоб гідно представити наше місто на районних змаганнях.