Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

12 вер. 2020

Я люблю Білу Церкву!

Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020

Освітній процес на період карантину!

Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.
1 вер. 2020

ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!

Дорогі друзі! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.
31 серп. 2020

Особливості організації освітнього процесу

30 серп. 2020

Увага! Учасники освітнього процесу!

1 вересня розпочинається освітній процес в школі. Заклад гостинно відкриває 6 входів і виходів, де на дітей чекають їхні відремонтовані кабінети, в яких будуть перебувати учні тільки одного класу. Максимально розвантажена І зміна. Розведено в часі прибуття учнів до школи. Підготовлено схеми маршрутів у школу та по школі. Розроблено рекомендації для батьків, учнів та працівників школи. Все зроблено для того, щоб захистити Вас та оточуючих. Допоможіть у цьому нам: дотримуйтесь простих правил безпеки та Тимчасових рекомендацій!!!!! І збережемо життя один одного.
29 серп. 2020

Історія України!

Історія України за 10 хвилин! Коротко, змістовно, доступно, цікаво, правдиво. Корисно читати, дивитись, слухати, памятати, знати, розказувати всім!

Режим роботи закладу!

Розклад роботи закладу на 2020/2021 навчальний рік та структура навчального року
28 серп. 2020

Робота закладу в період карантину!

Заклад освіти розпочинає освітній процес з 1 вересня. Виходячи з особливої ситуації, розписаний Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантинних обмежень. Ми створили максимальні умови для безпечного перебування дітей у школі враховуючи всі рекомендації МОН та МОЗ України. Просимо врахувати всі рекомендації та їх дотримуватись.
23 серп. 2020

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.
23 серп. 2020

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА 2020!

23 серпня в Україні відзначають свято державного прапора. День прапора встановлений згідно з указом президента від 23 серпня 2004 року для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

12 вер. 2020

Я люблю Білу Церкву!

9 вер. 2020

Освітній процес на період карантину!

1 вер. 2020

ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!

31 серп. 2020

Особливості організації освітнього процесу

30 серп. 2020

Увага! Учасники освітнього процесу!

29 серп. 2020

Історія України!

Режим роботи закладу!

28 серп. 2020

Робота закладу в період карантину!

23 серп. 2020

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

23 серп. 2020

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА 2020!

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: