ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"

18 трав. 2023

Нагорода знайшла героїв!

Вітаємо наших учасників обласного фото-квесту «КОЛЬОРИ МОЄЇ ЗЕМЛІ»
17 трав. 2023

Ми - майбутнє Європи

Наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку. Нині ми захищаємо європейський вибір зі зброєю в руках від зовнішнього російського агресора. День Європи – це символ започаткування нової, успішної, мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії,поваги до прав людини.
11 трав. 2023

ВІТАЄМО !!!

Переможницю територіального онлайн-конкурсу фотоаматорів «Юний екоблогер. Вулицями рідного міста.» у номінації «Природні об` єкти рідного міста»

ВІТАЄМО !!!

Переможців у «Відкритій першості з авіамодельного спорту на дальність польоту у класі « Кімнатні моделі»
9 трав. 2023

КНИГА ЗВИТЯГ РОЮ “ГРОМОВИЦЯ”

Рій “Громовиця” протягом року активно брав участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій грі “Сокіл”(“Джура”). Підсумком діяльності стала “Книга звитяг” рою ліцею-гімназії №17 за 2022-2023 навчальний рік. Рій “Громовиця”, попри військовий стан, брав активну участь у міських, шкільних заходах та акціях.

Гурток «Соколята»

Національно-патріотичне виховання у сучасних соціально-політичних умовах, у яких знаходиться Україна, є пріоритетним у системі виховної роботи нашого ліцею . Основним завданням гуртка є виховання справжнього громадянина патріота рідної держави з високою національною свідомістю.
26 квіт. 2023

Театральна зустріч

Незабутньою була зустріч учнів 9-А класу (класний керівник Пономар Віра Степанівна) ліцею – гімназії № 17 з прем` єрним показом вистави «На полі крові» , яка відбулась в театральній студії «Sunn YLanD» (15+) ЦПО «Соняшник».
18 квіт. 2023

ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВА СПРАВА

Зараз Україна переживає непрості часи, але освітній процес продовжується. Вже стало традицієй весною проводити зустріч майбутніх вступників в Київський університет культури. 12.04. 2023 року учні 11-го класу нашого ліцею – гімназії № 17 відвідали вищий учбовий заклад, де їх гостинно зустрічали декани факультетів та студенти.

Великодні благодійні акції

Напередодні Великодніх свят Білоцерківський ліцей № 17 був активним учасником благодійних акцій «Великодній кошик для наших захисників» та «Дитячий фронт» для дітей прифронтових населених пунктів
14 квіт. 2023

Наближаємо нашу Перемогу разом !

З настанням теплої погоди учні нашого ліцею - гімназії №17 долучились до природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерева Перемоги» з нагоди Всесвітнього дня Землі. Батьками учнів 4-Г класу (класний керівник Сорока О.М.) були закуплені саджанці дерев та кущів.

18 трав. 2023

Нагорода знайшла героїв!

Вітаємо наших учасників обласного фото-квесту «КОЛЬОРИ МОЄЇ ЗЕМЛІ»
17 трав. 2023

Ми - майбутнє Європи

11 трав. 2023

9 трав. 2023

КНИГА ЗВИТЯГ РОЮ “ГРОМОВИЦЯ”

Гурток «Соколята»

26 квіт. 2023

Театральна зустріч

18 квіт. 2023

ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВА СПРАВА

Великодні благодійні акції

14 квіт. 2023

Наближаємо нашу Перемогу разом !

17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України:
12 квіт. 2024
Міста-герої. Міста - Героїв
Учні 3-х, 4-х класів провели інформаційну годину, присвячену містам, які були звільнені від російських агресорів за час повномасштабного вторгнення на території нашої держави. Частина учнів намалювала малюнки