ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

17 трав. 2019

День Європи

День Європи - свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу, 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. Цей день українці відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
16 трав. 2019

День вишиванки

Вишивання моє, вишивання… Чорний – сум, а червоний – кохання. Синій – небо, зелений – буття. Вишиванка – це наше життя!
16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

Сьогодні, 16 травня, учні 11-х класів взяли участь в акції "Посади дерево замість кульки"
11 трав. 2019

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Український народ дуже мудрий. Він має свої традиції, святині, духовні обереги. Серед усіх святинь найпочесніше місце посідає Мати.
11 трав. 2019

Козацька весна

Кожного року Управління освіти і науки міської ради БНВО "Звитяга" проводить огляд (шляхом проведення змагань) якості вишколу захисників Батьківщини, козацького військово-патріотичного виховання.
3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

Танець - це життя. це почуття і емоції. Зокрема - це розповідь тілом. Рухи та емоції показують значно більше, ніж ми чуємо, значно більше, ніж ми звикли розуміти. Більш влучно хтось сказав, що "танець - це вірш, кожен рух якого є словом.
26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.
25 квіт. 2019

Вітаємо Костенко Марію ученицю 8-В класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста", у номінації "Краща фоторобота" (керівник Костенко Т.Д.)
24 квіт. 2019

Вітаємо ученицю 11-Б класу Берулаву Ліану з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі присвяченому творчості Ліни Костенко "Поезія - це дотик до душі" та керівника Денисюк Н.В.
22 квіт. 2019

Великодній тиждень добра

Одне з найвеличніших у християнстві свят - Великдень. До цього свята проходить міська благодійна акція "Великодній кошик добра воїнам ООС"

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія