ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

7 лист. 2019

Молитва за дітей-сиріт

Всі разом створили коло і діти випустили в небо свої кульки із записками-бажаннями до Небесного Творця.
4 лист. 2019

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - 2019

Розуміючи цінність рідної мови, присутні впевнились в тому, що вивчати мову можна з цікавістю.
1 лист. 2019

Вітаємо з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Івана Яковича Франка "Великий Каменяр" ученицю 9-Б класу Чернух Анастасію
1 лист. 2019

Вітаємо з перемогою призерів конкурсу юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку" - авторів власних поетичних творів - учнів 5-В класу Кобринець Ангеліну та Мазура Максима, ученицю 7-В класу Козак Афіну
28 жовт. 2019

"Напишу свої рядочки на осінньому листочку..."

Юні поети БЗШ №17 стали призерами, змагаючись у творчому конкурсі!
28 жовт. 2019

Міський форум екотрансформації "МОЛОДЬ У ДІЇ

Ні відкритті форуму дефілювали наші учні в незвичайних образах.
23 жовт. 2019

Екскурсія на "Біофарму"

Усі учасники екскурсії отримали багато цікавої інформації з біології та хімії.
21 жовт. 2019

Цікаві вихідні

20 жовтня учні 3-Б класу побували на екскурсії в м.Києві.
18 жовт. 2019

Основи військової підготовки для 7-их класів

"Звитяга" - місце, де діти відчули себе справжніми воїнами!
15 жовт. 2019

Ярмарка Доброти

Поділись добром! Велика благодійна ярмарка, що торкнулась кожного.

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія