ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

26 жовт. 2016

Психолого-педагогічний семінар

25 жовтня 2016 року практичним психологом школи Гордієнко О.П. був проведений психолого-педагогічний семінар з проблеми "Синдром професійного вигорання: як зберегти психоемоційне здоровя вчителя"
25 жовт. 2016

Я із книжкою дружу!

Виховна година "Я із книжкою дружу".
24 жовт. 2016

21.10.16 стартував І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), для учнів 7 класів.
21 жовт. 2016

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД

ВИХОВНА ГОДИНА у 2-Д класі "Я ІЗ КНИЖКОЮ ДРУЖУ"
19 жовт. 2016

Виховна година "Українське козацтво - гордість нації"

18.10.16 у 8-Б класі класний керівник Рябушенко Наталія Василівна провела виховну годину у формі історичного квесту на тему: "Українське козацтво - гордість нації", приурочена Дню захисника Вітчизни.
12 жовт. 2016

Уроки 2-Д

Працювати ми також уміємо!
21 вер. 2016

День Миру

Традиційно 21 вересня в нашій школі проходить конкурс до Дня Миру.

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія