ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

11 груд. 2019

Пртипожежна безпека!

9 грудня 2019 року директором школи Грушником Б.В. для працівників школи був проведений позаплановий інструктаж з пожежної безпеки, на якому Борис Володимирович наголосив на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки працівниками школи та учнями, ознайомив з розміщенням вогнегасників у приміщеннях школи та розповів про принцип їх роботи
9 груд. 2019

День української хустки

Флешмоб "Зроби фото з хусткою"
6 груд. 2019

Година психолога з учнями 7-А класу: "Формування в дитини позитивної самооцінки"

Година психолога з учнями 7-А класу: " Формування в дитини позитивної самооцінки"
5 груд. 2019

Його Величність - Талант!

У БЗШ №17 між учнями 5-6 класів відбувся конкурс обдарованих талановитих дітей.
4 груд. 2019

Психологічний практикум з учнями 8 класів: "Будуємо дім без насильства"

Не дай СНІДу шанс!

Проведено інформаційні п’ятихвилинки в 5-11 класах на тему «Не дай СНІДу шанс!»
2 груд. 2019

21 листопада - День Гідності та Свободи.

В цей день у школі БЗШ№17 відбувся відеомарафон «Я гідний того, щоб мене почули» який підготували учні нашої школи.
2 груд. 2019

21 листопада - Міжнародний день відмови від паління.

Інформаційна п'ятихвилинка про шкідливість тютюнопаління в БЗШ №17
28 лист. 2019

Всесвітній день прав дитини

До цього дня ретельно готувалися лідери шкіл міста . Діти отримали завдання на сайті міської ради та познайомились з роботою та функціями відділів міськивиконкому.
25 лист. 2019

Виставка робіт з графіки та живопису "Чарівна палітра"

Виставка «Чарівна палітра» допомогла нам зрозуміти, що наша школа наповнена справжніми художніми талантами та майбутніх митців в ній набагато більше, ніж ми думали!

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія