ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

10 січ. 2020

Солодкі подарунки

Майстер-клас по розпису пряників.
10 січ. 2020

Цікаві канікули

Цікаво і весело проходять зимові канікули!
29 груд. 2019

Результати ІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою переможців та призерів ІІ етапу ВСУО з базових дисциплін: Саражинський Богдан - з географії, української мови та літератури, зарубіжної літератури, з хімії; Ярема Юлія - з астрономії; Тарасов Владислав - з математики; Руденко Вероніка - з математики; Желтков Даніїл - з екології; Дрозденко Владислав - з технічної праці
22 груд. 2019

Звіт по предмету

Шановні колеги, заповніть таблиці успішності по предмету за посиланням до 31.01.2020
21 груд. 2019

«У мій Рідний край їде Святий Миколай»

Святковий ранок для учнів 2-3 класу відкрили учні 2-В класу під керівництвом Поліщук Тамари Миколаївни. В святково прикрашеному залі зібрались учні, батьки, вчителі.
20 груд. 2019

Наш вернісаж!

Наш вестибюль надзвичайно привітний. Кожного дня він зустрічає сотні дітей. Тут завжди людно.
14 груд. 2019

Свято Андрія у школі.

На святі діти розповіли про українські традиції, ворожили, проводили конкурси.
13 груд. 2019

Андріївські вечорниці.

Лунали народні пісні, запальні українські танці, веселі конкурси, чарівні ворожіння, смачна калита!
13 груд. 2019

Новорічний настрій на порозі!

Казкова фотозона була створена у вестибюлі нашої школи!
11 груд. 2019

Освідчення!

Чим живе директор школи? Школою. Це його життя й натхнення, а кожен учень - частинка душі. Постійно турбують проблеми: що змінити, з ким співпрацювати, чим зацікавити, надихнути. "Доброго ранку" - для нього не просто вітання, а програмування на добрий початок дня, на яскраві враження

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія