ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ДІЇ

20 бер. 2020
Непросте завдання – як організувати продуктивний освітній процес дистанційно...

Навчання має бути сповнене позитивом! Адже саме це дозволяє активно засвоювати знання та мотивує учнів до навчання. Як же це зробити дистанційно? Активно співпрацюємо з учнями у вайбері. Насамперед, рекомендую школярам працювати з тими освітніми ресурсами, які забезпечують доступ без додаткової реєстрації, лише за кодом, який повідомляю. Це спрощує дистанційне навчання й    має неабияку результативність. Доступним і цікавим є сервіс онлайн-тестів "На Урок". Він дозволяє повноцінно дистанційно перевірити знання, які здобули учні самостійно. Онлайн-тести проводжу як в режимі реального часу, так і в якості домашнього завдання.

Через вайбер учні звітують про виконання завдань як дослідницького характеру, так і творчого. Так, до уроку зарубіжної літератури учні 6-В класу робили заготовки до летбуку на тему "Японська література. Мацуо Басьо. Хайку" та із задоволенням ділилися своїми досягненнями. Вайбер не замовкав!)))