21 лют. 2020
У рамках Міжнародного дня рідної мови для учнів 5-11 класів науковими співробітниками краєзнавчого музею Білої Церкви була проведена виїзна мультимедійна екскурсія "Шевченко і Київщина"

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не иможе існувати без мови- засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

У цей день у нашій школі наукові співробітники краєзнавчого музею презентували учням 7-11 класів мультимедійну презентацію "Шевченко і Київщина".

Учні з цікавісю слухали розповідь наукових співробітників про перебування Тараса Григоровичак на Київщині, а саме - і в нашому історичному місті - Біла церква. Вражаючими були картини Шевченка як художника. Сюжети картин на різну тематику та всі вони залишаються в памяті як картини великого художника.

Ця екскурсія запамяталась нашим учням, як зустріч з такою далекою, але такою близькою людиною для кожного з нас.