Герої Небесної Сотні

20 лют. 2020
20 лютого 2020 року пройшла міська історико-краєзнвча конференція "Зима, що нас змінила", яка була присвячена 6-ій річниці памяті Героїв Небесної Сотні. Активними учасниками стали учні нашої школи Гаврилюк Наталія, Кукурудз Анна, Руденко альбіна, Смола Даря, які провели пошукову роботу про Героїв Небесної сотні та призентували свої напрацювання в мультимедійних презентаціях

20 лютого 2020 року пройшла міська історико-краєзнвча конференція  "Зима, що нас змінила", яка була присвячена 6-ій річниці памяті Героїв Небесної Сотні. Активними учасниками стали учні нашої школи Гаврилюк Наталія, Кукурудз Анна, Руденко Альбіна, Смола Даря, які провели пошукову роботу про Героїв Небесної сотні та презентували свої напрацювання в мультимедійних презентаціях. Память про Героїв житиме вічно, а молоде покоління розумних, талановитих, освічених (як наші учасники) збереже його.