Зимовий бал

20 січ. 2020

Зимовий бал.

З нетерпінням чекали цього свята учні нашої школи БЗШ №17. Старанно готувались, адже це не просто бал, а бал лідерів учнівського самоврядування.

І ось нарешті настав цей день – 17 січня 2020 року в БНВО «Перша гімназія». Саме тут зібрався цвіт лідерів шкіл міста. Скільки радісних облич, хвилювань, адже всі прийшли з «домашніми завданнями», щоб бути найкращим з кращих.

Свято розпочалося весело і цікаво з конкурсів, вікторин, гумору…

Команда лідерів нашої школи складалася з восьми чоловік 11-Б, 9-В,7-А та 8-В класів. Очолював команду  - Снаговський А.(11-Б). Зі своїми завданнями вони впорались чудово. Це був музичний супровід і танець, який виконали учениці 8-В класу: Архиліна М, Дідич М, Міщанюк Л, Григорчук О.

Всім присутнім сподобалось.

Ми маємо надію, що організація таких заходів просто необхідна для молоді нашого міста.