22 січ. 2020
День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в об’єднанні українських земель.

День Соборності України.

День соборності – це нагадування про те, що сила  нашої держави в об’єднанні українських земель.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості, людської гідності, почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня  Соборності України в ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 організовано та проведено ряд заходів , зокрема для учнів 6-7 класів було проведено квест-гру.

Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь у заході. Візитівкою команд 6- А,Б,В та 7-А,Б,В класів було створення презентацій про Україну. Завдання квесту були спрямовані на те, щоб сформувати в учнів розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно-багатої  величної та демократичної України, якою пишатимуться народи. Команди з цікавістю та наполегливістю виконували інтерактивні завдання для глибокого розуміння поняття «Соборність» .  Особливою несподіванкою була локація «Смачненька» на якій учні презентували українські страви різних регіонів, а потім пригощали ними журі, учасників заходу та гостей. Наостанок усі взялися за руки й утворили ланцюг єдності та вшанували пам'ять земляка, який загинув на Донбасі, захищаючи соборність України.