Наш вернісаж!

20 груд. 2019
Наш вестибюль надзвичайно привітний. Кожного дня він зустрічає сотні дітей. Тут завжди людно.

Наш вернісаж!

На стендах  - конкурсні творчі роботи учнів 2-5–их класів  «Вітальна листівка».

Яскраві, різнокольорові листівки зроблені маленькими руками хлопчиків та дівчаток.

Кожна робота – «маленький шедевр», творчість душі, фантазія думок. І не дивно, що в цьому році було відмічено багато найкращих робіт учнів: Земляк С. (2-Г), Петренко К. (2-А), Фурсенко А. (2-Д),  Шельменко І. (2-Г), Михайлішин І.(2-Г), Шимановський (2-Д),  Чорна М. (2-Д), Коломієць І. (2-Д),  Ременюк (2-А), Служавий Є.(3-В),  Данилюк Л.  (3-Г),  Кучер О. (3-Г), Шосталь М. (3-В), Просолупова С. (3-В), Власенко Я. (3-Г), Купчик Н. (3-Г), Діхтяренко а. (3-Г), Мізерна А. (3-Г), Первак К. (3-Г), Цековна Д. (5-А).

В конкурсі брали участь учні класів:

5-В, 2-В, 3-Б, 4-В, 3-А, 2-А, 2-Д, 3-В, 4-А, 4-Г, 2-Г, 4-Б, 5- А, 3-Г, 2- Б.

Бажаємо і надалі творчого натхнення!