Міс Творчість - 2019

15 лист. 2019
За результатами конкурсу – всі учасниці були нагороджені грамотами, Дідич Маргарита мала виграш в номінації «Міс витонченість» .

Міс Творчість -  2019

15 листопада 2019 року в гімназії №2 відбувся міський конкурс «Міс Творчість - 2019»  в якому взяла участь і  учениця нашої школи: Дідич Маргарита (8-В клас).

Метою конкурсу була організація змістовного дозвілля вихованців  та виявлення яскравих індивідуальностей, обдарувань серед учениць, створення для них умов продемонструвати здібності й знання.

До участі в конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх закладів  міста – дівчата 7-9 класів з групою підтримки.

Умовами конкурсу були номінації: «Візитка», «Дефіле», «Сузір’я талантів», «Рекламний агент»,  «Командний флеш-моб».

Напрямок творчого таланту  - образотворче мистецтво.  Вона достойно пройшла всі етапи змагань.  В номінації «Сузір’я талантів» - конкурсантка продемонструвала серію надзвичайно гарних, написаних маслом на холсті, картин та розповіла про обраний напрямок свого таланту.

В номінації «Командний флеш-моб» Маргарита разом зі своєю групою підтримки  (Ліченко Дариною, Сингаєвським Семеном, Мельник Анною, Ходаківською Вікторією, Міщанюк Валерією, Зиковою Аріною, Шумило Каріною) виконували синхронно рухи флеш-мобу та отримали додатковий бал.

За результатами конкурсу – всі учасниці були нагороджені грамотами, Дідич Маргарита мала виграш в номінації  «Міс витонченість» .

Ми бажаємо Маргариті успіхів у її творчих роботах краси!