Вступ до ВНЗ!

19 лист. 2019
Функціонує міжнародний освітній портал KudaPostupat.ua . Це Інтернет-довідник для школярів, абітурієнтів. Пошукова система, яка спеціалізується на пропозиціях навчальних закладів щодо навчання, надає консультації з питань вступу.

KudaPostupat – це портал міжнародного рівня, створений для пошуку актуальної та достовірної інформації про навчальні заклади України та Європи. Інтернет-платформа допомагає школярам, абітурієнтам, студентам та їх батькам отримати не тільки основну інформацію, яку надають ВНЗ різних категорій та рівнів акредитації, а й додаткові матеріали, варті вашої уваги.

До проекту KudaPostupat належить три міжнародних портали, спрямованих на різні регіони та мовні групи. Кожен із порталів розроблений таким чином, щоб допомогти студентам та абітурієнтам віднайти всі необхідні данні про навчальний заклад, освітні програми та мовні курси, отримати повноцінну інформаційну підтримку....