Семінар – практикум для вихователів ГПД з проблеми «Організацція роботи групи продовженого дня в умовах НУШ»

20 лют. 2019
19 лютого 2019 року у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №17 відбувся семінар – практикум для вихователів ГПД з проблеми «Організацція роботи групи продовженого дня в умовах НУШ».

Учитель початкових класів Поляруш Л.В. розпочала роботу семінару із перегляду іспанського короткометражного фільму, який називається «Alike» (у перекладі з англ. мови - однаково, подібно). Цей мультфільм – урок дорослим, який засвідчує, що серед величезної кількості цінностей у житті є одна – свобода!

Лариса Володимирівна довела учасникам семінару, що НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої  думки,учать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.