"Той, що пройшов крізь вогонь"

21 лют. 2019
У дні п'ятої річниці пам'ятних подій 18-20 лютого у нашій школі відбулася зустріч учнівських колективів з Героєм Майдану "Той, що пройшов крізь вогонь" Дячуком Віталієм Сергійовичем. Присутні уважно слухали розповідь про історичні лютневі події, учасником яких був наш гість. Віталій Дячук є також сином вчителя історії і права Дячук Любові Михайлівни.

У дні п'ятої річниці пам'ятних подій 18-20 лютого у нашій школі відбулася  зустріч учнівських колективів з Героєм Майдану "Той, що пройшов крізь вогонь" Дячуком Віталієм Сергійовичем. Присутні уважно слухали розповідь про історичні лютневі події, учасником яких був наш гість. Віталій Дячук є також сином вчителя історії і права Дячук Любові Михайлівни.

"Той, що пройшов крізь вогонь"