День безпеки в Інтернеті

5 лют. 2019
В останні роки в Україні стає традицією щороку, другого вівторка лютого, відзначати всесвітній День безпечного Інтернету, введений Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету).

Не стала винятком і наша школа, до Дня безпечного Інтернету, який у 2019 році пройшов 5 лютого, було проведено багато цікавих заходів для учнів.

Учні 7-9-х класів брали участь у захоплюючій грі-квест «Закодуємо світ», у якій командам потрібно було розкодувати завдання закодовані у вигляді QR-кодів.

Учням початкових класів надзвичайно сподобались інформаційно-пізнавальні хвилинки та п’ятихвилинки з нагоди Дня безпечного Інтернету, віртуальні екскурсії сайтом «Он-ляндія – безпечна веб-країна». Організовано перегляд анімаційних фільмів та відеороликів «Азбука безпеки в Інтернеті», «Мультфільм про Інтернет-залежність», «Фільм про правила безпеки в Інтернеті».