Засідання учнівського самоврядування школи

23 січ. 2019
Засідання учнівського самоврядування школи провів президент школи, учень 10-Б класу, Снаговський Андрій. На зборах були присутні голови клубів правозахисту- Жицький Максим, дозвілля- Руденко Альбіна, прес-центру -Старинець Анастасія, волонтерства- Шевченко Софія, екології і спорту- Бєлозьорова Олександра, Євроклубу -Тарасов Владислав.

Ведучий засідання Снаговський А. доповів присутнім про підсумки роботи учнівського самоврядування дитячо-юнацького об'єднання "Шкільний дім" за І семестр 2018/2019 навчального року та ознайомив з підсумками рейтингової оцінки роботи класних колективів у І-ому семестрі.

У ході засідання були розглянуті організаційні питання та відповідальність за виконання своїх обов'язків. Так голова клубу "Феміда" вніс пропозицію про переобрання голови клубу "Екологія і спорт"  Бєлозьорової О. Одноголосно головою клубу був обраний Степаненко Дмитро, учень 10-Б класу. Голова клубу "Прес-центр" внесла пропозицію про створення шкільної газети.

Упродовж роботи присутні розглянули та затвердили план роботи на ІІ семестр 2018/2019 навчальний рік.