Здрастуй, Новий рік!

28 груд. 2018
У новорічного свята є одна дивна особливість-він ніколи не схожий на минулий. Так і цього року: на порозі Нового року у нашій школі лунають веселі дитячі голоси. Адже, для дітвори найулюбленіше свято-Новий рік. У школі проводяться новорічні карнавали для учнів 1-11 класів.

Клуб "Дозвілля" створив творчу групу, яка розробила програму новорічного карнавалу за віковими групами. Разом з представником батьківського комітету Григор Світланою зібрали необхідні матеріали, оформили приміщення актового залу, зробили музичне оформлення і реалізували задумане. Успіх карнавалу був забезпечений змістовністю, яскравістю, невгамовними, веселими голосами дітей у маскарадних костюмах.

Ведучі (учні Тарасов Вл., Снаговський А., Григор Єл.) поєднували текст з інсценівками, жартами, різноманітними конкурсами, музичним супроводом, веселими танцями.

Багато вражень залишилося у дітей про новорічний карнавал, а головне, щоб Новий Рік приніс всім МИРУ, ЩАСТЯ, УДАЧУ ТА ДОБРО!

З Новим роком!