Жінка великої душі і щирого серця

26 груд. 2018
«Світло людського серця» - так можна сказати про Григор Світлану Степанівну, а маму наших учнів – Даніїла (3-А), Єлизавети (6-А) та сподіваємось майбутньої учениці – Діаночки. Світлана Степанівна – багатодітна мама. Старший її син студент-юрист. Мама є найбільшим авторитетом не тільки для своїх дітей, а й також для учнів нашої школи. Енергійна, творча, цілеспрямована вона постійно перебуває у вирі шкільних подій.

Адже життя матері – це приклад для дітей. Саме вона закладає в дитячих душах підґрунтя любові та прагнення до творчості.

У нашій школі вона буває часто: придумує для дітей культурні розваги, екскурсії, активно бере участь у проведенні виховних годин, робить їх цікавими, змістовними, спонукає дітей до серйозного ставлення до себе та оточуючих.

Всі свята не проходять без її участі. До Дня Святого Миколая підготувала святковий флешмоб та організувала солодкі подарунки для шестикласників.  А до новорічного шкільного свята презентувала цікаву конкурсну програму для дітей.

Мотивом діяльності Григор Світлани є безкорисливе бажання творити добро, красу та любов.

Адміністрація школи, педагогічний, учнівський колективи, батьківський комітет висловлює подяку та щиро вітають Вас з Новим роком, Різдвяними святами, бажають здоров’я, щастя, любові і щоб Ваш талант ніколи не згасав!